Купівля-продаж пиловника на Прозорро

Веб платформа державних закупівель ProZorro – це унікальний онлайн ресурс, на якому можна вигідно купити чи продати лісосировину та багато інших товарів, послуг чи робіт. Це електронний сервіс публічних державних закупок, на якому щодня проводяться відриті торги між підприємствами різних організаційно-правових форм.

Державні та комунальні лісогосподарства та інші організації зобов’язані вести закупки саме через сервіс Прозорро, згідно чинного законодавства України. Для оголошення тендеру чи прийняття участі потрібно зареєструватися на Прозорро чи на партнерських ресурсах за посиланням sale.uub.com.ua. Це Українська Універсальна Біржа (УББ), яка є партнером Прозорро та ресурсом для прийняття участі у публічних аукціонах.

Особливості продажу пиловника на Прозорро.Продажі

Сайт Прозорро почав працювати з 2016 року. Ресурс був утворений по причині наявності корупційних схем у продажу лісосировини та іншої продукції держаними підприємствами, по причині чого державний бюджет втрачав мільйони гривень кожного року.  Електронна система ProZorro.Sale нівелює можливості корупції та «договорняків», інших зловживань, завдяки відкритості та прозорості всіх процесів.

Пиловник (пиловочник) – це круглий сортамент, який використовується для виготовлення пиломатеріалів загального та  спеціального призначення. Така лісосировина широко застосовується у промисловій та будівельній сфері, суднобудуванні, прокладці залізничних колій та багато ін. Такі матеріали відносяться до необробленої деревини, виготовляються з дерев хвойних та листяних порід.

Лісогосподарства та лісозаготівельні компанії, які знаходяться у державній чи комунальній власності, зобов’язані реалізувати свою продукції виключно через електронну систему Прозорро.Продажі. Публічні аукціони, які проводяться на  ProZorro.Sale, є відкритими для доступу всіх учасників, контролюючих органів та громадських організацій, як моніторять законність процесів державних закупівель. Якщо виявлено порушення у процедурі підготовки чи проведення відкритих торгів (наприклад, є докази змови між ініціатором тендеру та учасником торгів), можна подати скаргу та результат торгів буде скасовано чи призупинено до з’ясування обставин.

Як купити пиловник на Прозорро

Пиловочник хвойних чи листяних порід дуже затребуваний на внутрішньому ринку. Щоб купити лісоматеріали, зареєструйтеся на сайті https://sale.uub.com.ua/news/yak-prydbaty-pylovnyk-hvojnyh-porid-na-prozoro-prodazhi. На біржі УУБ можна знайти інформацію про оголошені тендери та виставлені лоти (об’єкти продажу) з технічними та кількісними характеристиками, стартовою ціною. Якщо пропозиція постачальника вам підходить, ви можете пройти реєстрацію у якості учасника торгів. Ви формуєте свою цінову пропозицію з урахуванням оголошеної вартості лоту та ринкової ціни. Не потрібно дуже завищувати чи занижувати ціну, бо в тендері будуть приймати участь і інші учасники, які можуть перемогти завдяки зваженості своєї тендерної пропозиції.