Оцінка критеріїв тендеру на продаж деревини

Запрошення на конкурс може бути видано для ряду договорів , в тому числі: поставка обладнання до основного контракту на виконання робіт (можливо, в тому числі проектування по підряднику), знесення, дозволяючі роботи і т.д.

Запрошення на конкурс може відбутися завершення у вигляді попередніх кваліфікаційний опитувальника (PQQ) у відповідь на оголошення, розміщене клієнтом і, можливо, попередньо дане інтерв’ю. Мета попереднього кваліфікаційного запитальника і попереднього тендера інтерв’ю, щоб дати можливість клієнту виробляти короткий список з постачальників, які можуть бути найбільш підходящим для їх конкретного проекту, які потім будуть запрошені на конкурс. Це сприяє зменшенню неефективності та марно витрачених зусиль у процесі тендеру. Дізнатися про нього можна на сайті sale.ueex.com.ua.

У відповідь на запрошення до участі в конкурсі, запрошені учасники тендера представлять конкурс, який буде включати в свою ціну для поставки на товари або послуги, а також з пропозиціями про те, як ці вимоги клієнтів будуть задоволені, якщо вони були запитані. Можуть проводитися співбесіди середнього тендеру, щоб дозволити пояснити питання, які в іншому випадку можуть призвести до подання неточної тендерної пропозиції. Вони також можуть дати клієнту уявлення про потенційні проблеми чи можливості проекту, як це описано в тендерній документації.

Після отримання тендерних пропозицій необхідно провести ретельний процес оцінки, щоб визначити бажаного учасника. Це називається оцінкою тендеру (або іноді рішенням про тендер).

Історично склалося, що оцінка тендерних заявок, можливо, просто визначає, що пропонуються по найнижчим ціни сумісні пропозиції. Це все ще може бути доречним для дуже простих контрактів на поставку, однак для великих контрактів це може призвести до не обрання тендеру з найкращою вартістю. Існує тенденція в таких системах для претендентів, щоб представити низькі ціни, а потім знайти способи зарядки для того, щоб ще раз контракт був забезпечений.

В клієнті потреба, пріоритети та визначення вартості будуть унікальними для кожного проекту, і тому критерії оцінки будуть відрізнятися від проекту до проекту. В ході процесу попереднього відбору, критерії оцінки згадуються як «критерії відбору», в той час як в ході процесу тендера вони згадуються як «критерії премії».

Дізнатися про сам тендер можна на сайті sale.ueex.com.ua/news/aukcion-z-prodazhu-neobroblenoqi-derevyny-na-prozorro-prodazhi

Як правило, оцінки можуть враховувати деякі з таких критеріїв:

  1. Ціна.
  2. Відповідний досвід.
  3. Розуміння вимог.
  4. Минуле виконання.
  5. Технічні навички.
  6. Наявність ресурсів.
  7. Управлінські навички та системи.
  8. Запропонована методологія (це може включати мобілізаційні плани, проектні пропозиції та невідповідні пропозиції, якщо це дозволено).
  9. Дотримання вимог, викладених у запрошенні до участі у тендері.

Зазвичай обирають не більше п’яти критеріїв. Важливо, щоб ретельно продумувались обрані критерії, щоб вони відповідали пріоритетам проекту та щоб їх можна було правильно оцінити на основі інформації, наданої в тендерах. Якщо співбесіди повинні проводитись та оцінюватися разом із поданням тендеру, це повинно бути враховано в критеріях присудження.