Верхній склад деревини

Невід’ємна частина лісозаготівлі — верхній склад лісу. Його основне призначення – зберігання та первинна переробка кругляка. Далі йде часткова переробка, реалізація і відвантаження споживачу. Весь процес поділяють на верхній та нижній. Майже всі операції з початкової обробки та подальшої переробки лісоматеріалів відбуваються на нижньому складі. Зокрема: 

 1. очищення колод від кори і сучків;
 2. сортування,  розпилювання, поділ високоякісної сировини, заготівля тріски;
 3. підготовка тари.

Призначення верхнього складу лісу — транспортування зрубаної деревини на лісосіці. Це, свого роду, майданчик для завантаження дерев та спецтранспорт. Саме тут його сортують відповідно до довжини та діаметру.

Для того, щоб купити верхній склад деревини не потрібно нічого шукати. Найкраще рішення — скористатися можливостями електронного аукціону Прозоро-продажі.

Переваги

Електронні аукціони від   sale.ueex.com.ua  — популярна форма переговорів. Законодавство не тільки дозволяє, а й зобов’язує використовувати їх для проведення операцій. Електронні аукціони дозволяють брати участь у процедурах за кількома критеріями оцінки пропозицій. Електронні аукціони:

 •  чудовий спосіб отримати значно вищу ціну за свій товар;
 • безпечно продати і купити сировину;
 • можливість пришвидшити внутрішні процеси компанії.

Досвід країн Європейського Союзу свідчить про однозначно позитивну оцінку цієї процедури з точки зору економії та приросту державних коштів.

До переваг електронного аукціону належать:

 1. повна прозорість у виборі,
 2. швидке використання необхідних процедур,
 3. зменшення корупції,
 4. зменшення витрат на замовлення,
 5. посилення конкуренції,
 6. можливість отримання замовлення з вищою ціною, а отже вищим рівнем прибутку.

Головне, правильно вибрати майданчик для реєстрації.

Висока корумпованість ринку лісопереробної галузі стала причиною впровадження електронних аукціонів для деревини верхнього складу ще у 2020 році. Уряд зобов’язав  великі деревообробні компанії використовувати електронні майданчики для укладання законних угод. Саме у такий спосіб представники малого і середнього бізнесу отримали можливість, не переплачуючи, купувати ліс та супутні ресурси потрібної якості та кількості. 

Модуль Prozorro.Sale — це сучасний електронний інструмент, який дозволяє:

 • ефективно реалізовувати державне та комунальне майно;
 • забезпечувати отримання конкурентної ціни;
 • вільно отримувати доступ до ринку;
 • оскаржувати процедури у разі порушення;
 • надійно забезпечувати захист інформації.

Prozorro.Sale — це понад чотири роки досвіду та прийняття правильних рішень.

Особливості продажу через електронні аукціони

Обираючи процедуру відкритого аукціону, замовник повинен пам’ятати, що на етапі підготовки тендерної документації та оголошення тендерної пропозиції він повинен мати надійні, повні та точні знання щодо предмета контракту. Оскільки в цьому режимі будь-яка зацікавлена ​​сторона може подати тендер, замовник повинен дуже точно описати умови участі у аукціоні. Якщо бракує такого досвіду, можна скористатися можливостями техпідтримки від електронного майданчика https://sale.ueex.com.ua/news/verhnij-sklad-lisu-kupyty-na-onlajn-majdanchyku-tb-ueb .

.